Varukorg
Rabatt:
0,00 SEK
Maison Berger Celebration Black är en elegant svart doftlampa med grafiska detaljer. 250 ml Hypnotic Oud följer med att prova.
Celebration Black från Maison Berger Paris är en elegant doftlampa i mörkt glas med ett grafiskt, fasetterat mönster som ger lampan ett exklusivt och modernt uttryck. Det dekorativa mönstret återkommer både längst ned på lampan och i den breda hatten, där de blanka detaljerna fångar ljuset vackert.
Den djupa svarta färgen gör Celebration Black till en stilren inredningsdetalj som passar lika fint i ett modernt hem som i en mer klassisk miljö.
Använd lampan tillsammans med valfri doft för Maison Bergers doftlampor för att rena luften och sprida en behaglig doft i hemmet.
Klicka här för att läsa mer om hur en doftlampa fungerar
Detta ingår:
Den medföljande doften är en liten bonus att upptäcka. Välj lampan du tycker om – du kan sedan köpa till andra dofter för Maison Bergers doftlampor efter din egen smak.
Använd endast doftvätska avsedd för Maison Berger doftlampor.